BoKuLe 2021

pátek 18.6. 19:00

Michalovická putna

ČERVEN

ne          13. 6.     14.00     Isara fest (Isara, Madalen, Potokap, Ladybirds …)

pá           18. 6.     22.00     Šarlatán - kino

so           19. 6.     19.00     Boss Babiš (Satirický kabaret)

ne          20. 6.     15.00     O třech neposlušných kůzlátkách (Pruhované panenky)

pá           25. 6.     22.00     3 Bobule - kino

so           26. 6.     19.00     Vojta Kiďák Tomáško a kapela Ty a my

ne          27. 6.     15.00     Kohoutek slepička (Malé divadélko Praha)

 

ČERVENEC

pá           2. 7.       22.00     Havel - kino

so           3. 7.       14.00 - 17.00      Rodinný den (Nezávislé divadlo, Rozdováděné léto v Africe)

ne          4. 7.       15.00     Dlouhý, široký a bystrozraký (Divadlo ŠUS)

pá           9. 7.       22.00     Trabantem tam a zpátky - kino

so           10. 7.     19.00     Poutníci - 50 let v country

ne          11. 7.     15.00     O pejskovi a kočičce (Divadlo KK)

pá           16. 7.     22.00     Čtyři pokoje - kino

so           17. 7.     19.00     Sunny Side a Monogram

ne          18. 7.     15.00     Pohádky z mechu a kapradí (Nezávislé divadlo)

pá           23. 7.     22.00     Big Lebowsky - kino

so           24. 7.     19.00     Jitka Vrbová a KTP

ne          25. 7.     15.00     Český Honza (Nezávislé divadlo)

pá           30. 7.     22.00     Zombieland: Rána jistoty - kino

so           31. 7.     19.00     Zrní

 

SRPEN

ne          1. 8.       15.00     Pohádky pana Pohádky (Divadlo KK)

pá           6. 8.       21.00     Neviditelný - kino

so           7. 8.       19.00     Kranz - Jiří Schelinger revival (Trio)

ne          8. 8.       15.00     Příběh šneka Bedřicha (Divadlo Matýsek)

pá           13. 8.     21.00     Palm Springs - kino

so           14. 8.     19.00     Jakub Smolík a František Kasl a vokalistka

ne          15. 8.     15.00     O palečkovi (Malé divadélko Praha)

pá           20. 8.     21.00     Afrikou na pionýru - kino

so           21. 8.     15.00     Country fontána (Marien, Epydemye, Michal Tučný revival, Paleček, Jahelka)

ne          22. 8.     15.00     Povídání o pejskovi a kočičce (Nezávislé divadlo)

pá           27. 8.     21.00     Hanebný pancharti - kino

so           28. 8.     19.00     Milan Drobný s kapelou

ne          29. 8.     15.00     O Sněhurce (Divadlo KK)

Místo na mapě